Apie mus

UAB “Medverus” –  tai daugiau nei 10 metų patirtį turinti miško ruošos įmonė, sukaupusi solidžią patirtį visose miškininkystės veiklos srityse, kadangi įmonė naudojasi tik išimtinai savo darbo jėga ir nuosava šiuolaikiška ir profesionalia medienos ruošos technika.

Miško supirkimas ir kiti su miškininkyste susiję darbai vykdomi visoje Lietuvoje. UAB „Medverus“ garantuoja paslaugų kokybę ir puikius rezultatus. Kreipkitės į mus ir mes padėsime visais su miško pardavimu ar tvarkymu susijusiais klausimais bei geromis sąlygomis nupirksime Jūsų mišką. Taip pat miško supirkimo metu mes parengiame visus reikiamus dokumentus – miškotvarkos projektus, leidimus kirtimams ir kt.

Mūsų siūlomos miško supirkimo sąlygos yra garantuotai vienos iš geriausių Lietuvoje, ypač jei turite didelį brandaus miško plotą.
 Norėdami parduodi mišką, kreipkitės į UAB „Medverus” ir mes pateiksime tikrai gerą pasiūlymą Jums bei padėsime sklandžiai įvykdyti pirkimo – pardavimo procedūrą.
https://www.2befashion.lthttp://www.pinigukarta.lt
http://www.superkuauto.eu
http://www.iphoneservice.lt/

Misko supirkimas, Misko kirtimas, Medienos prekyba, Medverus, Brangiai superkame miskus

Misko supirkimas, Misko kirtimas, Medienos prekyba, Medverus, Brangiai superkame miskus

Misko supirkimas, Misko kirtimas, Medienos prekyba, Medverus, Brangiai superkame miskus

medverus


Misko supirkimas. Medverus. Medienos prekyba. Medverus. ia ir dabar. Ag man tau. Apie mus. Hi per fid.Gu me.Apie mus. Ei. sd hri js.As. Irfa . Lajog.Apie mus. Taf lj. Pih mu. Kes. Itg ui sh. Ai sa fnan. Ats oiu. Kumi tara si. Medienos prekyba. Apie mus. Medverus. . Vu jk. Iu te. K. ar savo.I ou. io ur.w ou. ou. gv i ity. Acw i op. iop. Grazu ti ny. ev uyr. ou. Iui aut ioio oys. Ijf jw iltr uy di oaiod. Fjgh jsl pjauname. Kad jdk jgjk superkame miskus. Lsk jjfhk. Ltk skzklmv fjk. Lg hlia misko ruosa. Medverus. Ma das. Kur esas. taip gerai. nes kitaip. Misko prekyba. mediena. medis medinis. Medzio drozles. Dedtvirta. Medverus. Kirtimas. Misko kirtimas. a

 

 

 

Picture1

Įmonei, UAB “MEDVERUS” priklausantis miškas buvo audros išvartytas, todėl atliktas plynas sanitarinis kirtimas. Po iškirtimo, reikalingas miško atkūrimas. Todėl prašoma pagalba miško atkūrimuii suariant miško žemę, bei atsodinant dirbtiniu būdu sodmenimis. Prašoma parama pagal veiklos sritį  „MIŠKAMS PADARYTOS ŽALOS PREVENCIJA IR ATLYGINIMAS“.

Darbai bus atliekami vienu etepu pavasarį 2017 metais miško atkūrimo palankiu gamtiniu laikotarpiu. Planuojama darbų pradžia 2017m. kovo mėnesį.

Atkūrus mišką, jo ekonominė vertė žymiai padidės, taip pat bus pagerinta kraštovaidžio aplimka ir tai gera  įmonės investicija.

Taip pat šiuo projektu siekiama, atkurti, išsaugoti ir pagerinti nuo miškininkystės priklausančias ekosistemas,  bioįvairovę, aukštos gamtinės vertės medynus, skatinti efektyvų išteklių naudojimą ir remti perėjimą prie klimato kaitai atsparios mažo anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos miškininkystės sektoriuje, o taip pat neigiamo klimato kaitos poveikio švelninimas .

Projektas bus įgyvendinamas Kaišiadorių r. sav. Kaišiadorių apylinkės sen., Kurniškių k. Pareiškėjas yra miško savininkas.Projektui atlikti yra paruoštas miško želdinimo ir žėlimo projektas.Už projekto įgyvendinimą bus atsakingas įmonės direktorius Valdasa Berūkštis

Projekto pabaiga 2017m. rugsėjo 1 d.
http://www.2befashion.lt
http://www.www.iphoneservice.lt
http://www.pinigukarta.lt